..:::.. ParkouR TeaM Tonka ..:::..
Salut , Bine ai venit pe forumul PARKOUR-TEAM [ BUCURESTI ]. Te rugam sa te INREGISTREZI ca sa poti benificia de toate serviciile noastre si pentru a avea acces la mai mult. Cu respect , TONKA !!!
..:::.. ParkouR TeaM Tonka ..:::..
Salut , Bine ai venit pe forumul PARKOUR-TEAM [ BUCURESTI ]. Te rugam sa te INREGISTREZI ca sa poti benificia de toate serviciile noastre si pentru a avea acces la mai mult. Cu respect , TONKA !!!
..:::.. ParkouR TeaM Tonka ..:::..
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
..:::.. ParkouR TeaM Tonka ..:::..

Bun Venit pe, acest Forum este special creeat pentru practicantii de parkour din Romania, Inregistrati-va si lasati-va ID de messanger Bafta !!!
 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Cu respect ptru .Tonka

In jos 
AutorMesaj
oliver98




Numarul mesajelor : 1
Puncte : 3
Reputatie : 0
Data de inscriere : 05/10/2011

Cu respect ptru .Tonka Empty
MesajSubiect: Cu respect ptru .Tonka   Cu respect ptru .Tonka Icon_minitimeJoi Oct 06, 2011 5:55 pm

bunaziua,sunt din oradea si incerc sa fac parkour scheme simple ca lazy dash si nu imi ies ce as putea face sa imi imbunatatesc tehnica si precizia?Neutral
No
Sus In jos
 
Cu respect ptru .Tonka
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Tecktonik Style best 4 you
» Ajunsei shi eo pe aici!
» Jump Style best

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
..:::.. ParkouR TeaM Tonka ..:::.. :: L'art du Parkour !!! :: Diferite tutoriale pentru cei care nu stiu dar si pentru cei care stiu , Cu Parkour :D-
Mergi direct la: