..:::.. ParkouR TeaM Tonka ..:::..
Salut , Bine ai venit pe forumul PARKOUR-TEAM [ BUCURESTI ]. Te rugam sa te INREGISTREZI ca sa poti benificia de toate serviciile noastre si pentru a avea acces la mai mult. Cu respect , TONKA !!!
..:::.. ParkouR TeaM Tonka ..:::..
Salut , Bine ai venit pe forumul PARKOUR-TEAM [ BUCURESTI ]. Te rugam sa te INREGISTREZI ca sa poti benificia de toate serviciile noastre si pentru a avea acces la mai mult. Cu respect , TONKA !!!
..:::.. ParkouR TeaM Tonka ..:::..
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
..:::.. ParkouR TeaM Tonka ..:::..

Bun Venit pe, acest Forum este special creeat pentru practicantii de parkour din Romania, Inregistrati-va si lasati-va ID de messanger Bafta !!!
 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 vreau si eu parkour

In jos 
AutorMesaj
snuggle.snuggle




Numarul mesajelor : 1
Puncte : 3
Reputatie : 0
Data de inscriere : 10/10/2011

vreau si eu parkour Empty
MesajSubiect: vreau si eu parkour   vreau si eu parkour Icon_minitimeLun Oct 10, 2011 12:33 pm

heeey peoplez am vazut niste tipi care faceau parkour in parc si mi ar placea si mie sa incerc!!! stie cnva de antrenamente de parkour prin buc prin zona hera? am mai facut gimnastica ritmica dar n am incercat parkour. sunt curios daca pot sa mi depasesc limitele de stamina Very Happy
okaaaay anyone care are info dsp parkour in zona hera add mess id Arrow sugarfree_lollipop lol!
Sus In jos
 
vreau si eu parkour
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» VREAU SI EU PARKOUR
» vreau sa fac parkour
» \m/salut\m/
» Despre Parkour !!
» PArkour politeh

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
..:::.. ParkouR TeaM Tonka ..:::.. :: Hai sa ne cunoastem :D :: Organizari Antrenamente-
Mergi direct la: