..:::.. ParkouR TeaM Tonka ..:::..
Salut , Bine ai venit pe forumul PARKOUR-TEAM [ BUCURESTI ]. Te rugam sa te INREGISTREZI ca sa poti benificia de toate serviciile noastre si pentru a avea acces la mai mult. Cu respect , TONKA !!!
..:::.. ParkouR TeaM Tonka ..:::..
Salut , Bine ai venit pe forumul PARKOUR-TEAM [ BUCURESTI ]. Te rugam sa te INREGISTREZI ca sa poti benificia de toate serviciile noastre si pentru a avea acces la mai mult. Cu respect , TONKA !!!
..:::.. ParkouR TeaM Tonka ..:::..
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
..:::.. ParkouR TeaM Tonka ..:::..

Bun Venit pe, acest Forum este special creeat pentru practicantii de parkour din Romania, Inregistrati-va si lasati-va ID de messanger Bafta !!!
 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 2012. Sfarsitul lumii sau doar un mit?

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Tonka_PK

Tonka_PK


Numarul mesajelor : 81
Puncte : 2147483647
Reputatie : 0
Data de inscriere : 25/05/2009
Varsta : 31
Localizare : BUCURESTI

2012. Sfarsitul lumii sau doar un mit? Empty
MesajSubiect: 2012. Sfarsitul lumii sau doar un mit?   2012. Sfarsitul lumii sau doar un mit? Icon_minitimeMier Noi 18, 2009 9:09 am

daca ii sa ne luam dupa Biblie citez " nimeni nu va sti cand va veni " daca ii dupa speculatii ..se zicea ca in 2000, ca in 06 06 2006
etc ..... sfarsitul lumii ni-l provocam noi singuri ...asta e parerea mea
Sus In jos
http://parkourteam.forumgratuit.ro
Shaoran




Numarul mesajelor : 1
Puncte : 1
Reputatie : 0
Data de inscriere : 04/11/2010

2012. Sfarsitul lumii sau doar un mit? Empty
MesajSubiect: Re: 2012. Sfarsitul lumii sau doar un mit?   2012. Sfarsitul lumii sau doar un mit? Icon_minitimeJoi Noi 04, 2010 6:11 pm

Am inteles ca cel care a facut calendarul a facut o eroare si teoretic suntem in 2015 acum:))

Oricum sunt de aceeas parere cu tine , sfarsitul ni-l facem singuri . Adica daca Pamantul e distrus ma astept la o reactie nucleara in lant nu la un "distrugerea biblica"
Sus In jos
 
2012. Sfarsitul lumii sau doar un mit?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
..:::.. ParkouR TeaM Tonka ..:::.. :: Offtopic Official :: Offtopic & Fun-
Mergi direct la: