..:::.. ParkouR TeaM Tonka ..:::..
Salut , Bine ai venit pe forumul PARKOUR-TEAM [ BUCURESTI ]. Te rugam sa te INREGISTREZI ca sa poti benificia de toate serviciile noastre si pentru a avea acces la mai mult. Cu respect , TONKA !!!
..:::.. ParkouR TeaM Tonka ..:::..
Salut , Bine ai venit pe forumul PARKOUR-TEAM [ BUCURESTI ]. Te rugam sa te INREGISTREZI ca sa poti benificia de toate serviciile noastre si pentru a avea acces la mai mult. Cu respect , TONKA !!!
..:::.. ParkouR TeaM Tonka ..:::..
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
..:::.. ParkouR TeaM Tonka ..:::..

Bun Venit pe, acest Forum este special creeat pentru practicantii de parkour din Romania, Inregistrati-va si lasati-va ID de messanger Bafta !!!
 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 BeatBox !!!!

In jos 
AutorMesaj
Tonka_PK

Tonka_PK


Numarul mesajelor : 81
Puncte : 2147483647
Reputatie : 0
Data de inscriere : 25/05/2009
Varsta : 31
Localizare : BUCURESTI

BeatBox !!!! Empty
MesajSubiect: BeatBox !!!!   BeatBox !!!! Icon_minitimeMier Noi 18, 2009 9:14 am

Sunt pasionat de beatbox... si is o gramada de videouri pe youtube care is bune si top beatboxeri dupa parerea mea is Killa Kela, Roxorloops si Joel turner dar is mult underground care is super tari. Cateva videouri:
Dupa parerea mea Killa Kela scoate cele mai tari beaturi.
Sus In jos
http://parkourteam.forumgratuit.ro
 
BeatBox !!!!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
..:::.. ParkouR TeaM Tonka ..:::.. :: Offtopic Official :: Offtopic & Fun-
Mergi direct la: