..:::.. ParkouR TeaM Tonka ..:::..
Salut , Bine ai venit pe forumul PARKOUR-TEAM [ BUCURESTI ]. Te rugam sa te INREGISTREZI ca sa poti benificia de toate serviciile noastre si pentru a avea acces la mai mult. Cu respect , TONKA !!!
..:::.. ParkouR TeaM Tonka ..:::..
Salut , Bine ai venit pe forumul PARKOUR-TEAM [ BUCURESTI ]. Te rugam sa te INREGISTREZI ca sa poti benificia de toate serviciile noastre si pentru a avea acces la mai mult. Cu respect , TONKA !!!
..:::.. ParkouR TeaM Tonka ..:::..
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
..:::.. ParkouR TeaM Tonka ..:::..

Bun Venit pe, acest Forum este special creeat pentru practicantii de parkour din Romania, Inregistrati-va si lasati-va ID de messanger Bafta !!!
 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Salutare tuturor.

In jos 
AutorMesaj
AnyOne.




Numarul mesajelor : 1
Puncte : 3
Reputatie : 0
Data de inscriere : 30/04/2011

Salutare tuturor. Empty
MesajSubiect: Salutare tuturor.   Salutare tuturor. Icon_minitimeSam Apr 30, 2011 10:18 pm

Porecla : N`am.:-??
Nume : Kenan.
Varsta : 16 ani.
Locatia : Bucuresti,sector 5.(Cartier Rahova.)
Ce activitate preferata ai? : Box.Very Happy
Ce muzica asculti? : Orice,in afara de manele si populara.
Daca esti graffer, ce tag ai? : Nu sunt,dar as vrea sa devin.
Daca esti traceur (persoana care practica Parkour), ce trick preferat ai? : Nu sunt,dar as vrea sa devin,sub indrumarea cuiva cu experienta.Razz


Poza[e] : N`am.

Am intrat pe acest forum in cautarea cuiva cu experienta,care sa ma ajute cu bazele Parkourului...am 16 ani,1.70 inaltime,65 de kg,si o masa musculara multumitoare...nu mi`e frica de cazaturi,nu`mi pasa daca`mi rup ceva,si sunt gata sa`mi sparg capul de cate ori e nevoie!Very Happy...(Tin sa mentionez ca n`am chiar toate sertarele la locul lor,cand e vorba de cutia craniana...)

Pentru contact rapid: dark_once_phenomen@yahoo.com.
Multumesc anticipat.
Sus In jos
 
Salutare tuturor.
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Salutare oameni buni

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
..:::.. ParkouR TeaM Tonka ..:::.. :: Hai sa ne cunoastem :D :: Hai sa ne cunoastem :D-
Mergi direct la: