..:::.. ParkouR TeaM Tonka ..:::..
Salut , Bine ai venit pe forumul PARKOUR-TEAM [ BUCURESTI ]. Te rugam sa te INREGISTREZI ca sa poti benificia de toate serviciile noastre si pentru a avea acces la mai mult. Cu respect , TONKA !!!
..:::.. ParkouR TeaM Tonka ..:::..
Salut , Bine ai venit pe forumul PARKOUR-TEAM [ BUCURESTI ]. Te rugam sa te INREGISTREZI ca sa poti benificia de toate serviciile noastre si pentru a avea acces la mai mult. Cu respect , TONKA !!!
..:::.. ParkouR TeaM Tonka ..:::..
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
..:::.. ParkouR TeaM Tonka ..:::..

Bun Venit pe, acest Forum este special creeat pentru practicantii de parkour din Romania, Inregistrati-va si lasati-va ID de messanger Bafta !!!
 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Caut cei mai buni parkouristi din Romania

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
vdc




Numarul mesajelor : 1
Puncte : 3
Reputatie : 0
Data de inscriere : 04/04/2011

Caut cei mai buni parkouristi din Romania Empty
MesajSubiect: Caut cei mai buni parkouristi din Romania   Caut cei mai buni parkouristi din Romania Icon_minitimeLun Apr 04, 2011 1:06 pm

Salutare,

Am in productie un videoclip pentru un artist roman si avem nevoie de 3 parkouristi, si nu oricare. CEI MAI BUNI 3 din ROMANIA!!!
Daca crezi ca te afli printre ei da-mi un PM si iti voi da o adresa de email unde sa-imi trimiti un demo (Preferabil YOUTUBE).

Toti cei selectionati vor participa apoi la un casting, unde vor trebui sa arate ce pot.

Astept mesajele voastre.

SUCCESS!!!

Sus In jos
SatanPk




Numarul mesajelor : 9
Puncte : 9
Reputatie : 0
Data de inscriere : 04/07/2009

Caut cei mai buni parkouristi din Romania Empty
MesajSubiect: Re: Caut cei mai buni parkouristi din Romania   Caut cei mai buni parkouristi din Romania Icon_minitimeSam Apr 16, 2011 11:12 pm

vdc a scris:
Salutare,

Am in productie un videoclip pentru un artist roman si avem nevoie de 3 parkouristi, si nu oricare. CEI MAI BUNI 3 din ROMANIA!!!
Daca crezi ca te afli printre ei da-mi un PM si iti voi da o adresa de email unde sa-imi trimiti un demo (Preferabil YOUTUBE).

Toti cei selectionati vor participa apoi la un casting, unde vor trebui sa arate ce pot.

Astept mesajele voastre.

SUCCESS!!!


pai..contacteaza-l pe owner : tonkaparkourteam@yahoo.com
Sus In jos
 
Caut cei mai buni parkouristi din Romania
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Salutare oameni buni

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
..:::.. ParkouR TeaM Tonka ..:::.. :: Hai sa ne cunoastem :D :: Hai sa ne cunoastem :D-
Mergi direct la: