..:::.. ParkouR TeaM Tonka ..:::..
Salut , Bine ai venit pe forumul PARKOUR-TEAM [ BUCURESTI ]. Te rugam sa te INREGISTREZI ca sa poti benificia de toate serviciile noastre si pentru a avea acces la mai mult. Cu respect , TONKA !!!
..:::.. ParkouR TeaM Tonka ..:::..
Salut , Bine ai venit pe forumul PARKOUR-TEAM [ BUCURESTI ]. Te rugam sa te INREGISTREZI ca sa poti benificia de toate serviciile noastre si pentru a avea acces la mai mult. Cu respect , TONKA !!!
..:::.. ParkouR TeaM Tonka ..:::..
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
..:::.. ParkouR TeaM Tonka ..:::..

Bun Venit pe, acest Forum este special creeat pentru practicantii de parkour din Romania, Inregistrati-va si lasati-va ID de messanger Bafta !!!
 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Caut team de Parkour!

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
ArMaDiLo




Numarul mesajelor : 1
Puncte : 3
Reputatie : 0
Data de inscriere : 23/11/2009

Caut team de Parkour! Empty
MesajSubiect: Caut team de Parkour!   Caut team de Parkour! Icon_minitimeLun Noi 23, 2009 9:43 am

Ma numesc Tudor am 16 ani si practic parkour acrobatic solo Smile...Doresc sa ma alatur unui team de parkour ca mam cam saturat de sarit singur Very Happy Cine are nev de un acrobat astept rasp Smile Mersi
Sus In jos
Tonka_PK

Tonka_PK


Numarul mesajelor : 81
Puncte : 2147483647
Reputatie : 0
Data de inscriere : 25/05/2009
Varsta : 31
Localizare : BUCURESTI

Caut team de Parkour! Empty
MesajSubiect: parkourteam   Caut team de Parkour! Icon_minitimeLun Noi 23, 2009 10:22 am

poi nush dak ai citit modelul de inscriere..dar te rugam sa te uiti apoi scrii pe forum

Porecla :
Nume :
Varsta :
Locatia :
Ce activitate preferata ai? :
Ce muzica asculti? :
Daca esti graffer, ce tag ai? :
Daca esti traceur (persoana care practica Parkour), ce trick preferat ai? :

Poza[e] :

Si dupaia scrii ce vrei u
Sus In jos
http://parkourteam.forumgratuit.ro
 
Caut team de Parkour!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Caut cei mai buni parkouristi din Romania
» Parkour si FreeRunninG !!!
» Competitia si Parkour
» \m/salut\m/
» VREAU SI EU PARKOUR

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
..:::.. ParkouR TeaM Tonka ..:::.. :: Hai sa ne cunoastem :D :: Hai sa ne cunoastem :D-
Mergi direct la: